Новини

21, 22 серпня вчителі школи пройшли тренінг за Програмою покращеного навчання Better Learning Programme (BLP) Норвежської ради у справах біженців в Україні. Ключовою ціллю якої є поліпшення благополуччя дітей, психосоціальна підтримка та соціально-емоційне навчання, повернення втраченої здатності до навчання учнів, які зазнали стресу внаслідок кризи та конфлікту. Колектив школи висловлює особисту подяку освітньому технічному координатору програми Тетяні Куцаченко за організацію тренінгу на вищому рівні, її професіоналізм. Після проходження чотирьох сесій педагоги зможуть більш ефективно сприяти процесу набуття учнями основних навичок розпізнавання емоцій, керування ними, встановленню і підтримці позитивних стосунків, розвивати самосвідомість, емоційну грамотність, когнітивну гнучкість, пам’ять, стійкість, мотивацію, емпатію, сприяти ефективному спілкуванню дітей, підвищенню самооцінки.

Kod

Kod

Kod

З Днем вишиванки!
Kod

https://youtu.be/3tq_frf-oHc

Kod

https://youtu.be/2soU5XSpO2A

https://youtu.be/n37G_Gp-JkU

Прийди весно, з радістю!
Kod

1-В
https://youtu.be/fHW_bZFZPLc

4-А
https://youtu.be/du3fEQ9NDDc

4-Г
https://youtu.be/0xyON2w__IE

4-Г гопак
https://youtu.be/TM0xdwF8Hmg

Kod

Педагогічний захід: "Я атестуюсь"

Чегріна Л.Г.
https://youtu.be/wvZpk9Yqd2A

П'ятниківська А.А.
https://youtu.be/JV09-M6rccY

Галась Т.В.
https://youtu.be/wP3r-Fxhj3s

Скорик Н.М.
Kod
"Великоднє диво"
https://youtu.be/unOR_X_eFWQ

Kod
"Весняне дерево"
https://youtu.be/RaxKSB_CQo8

Kod
"У бабусі"
https://youtu.be/ws90D2ONW_0

Kod

Kod

Kod

Дитячі обереги нашим Героям.
https://youtu.be/u-ZeEIIhRNo

Kod

Матеріали з питань запобігання та протидії насильству
https://drive.google.com/drive/folders/19kYx9hZ792ETibSbNo2ITs81YnnGAhML...

Педагогічний захід: "Я атестуюсь"

Майстренко Ірина Григорівна,
учителька початкових класів

Працюю з молодшими школярами 32 роки. Маю вищу категорію та звання «старший учитель». Другий рік працюю за інтегрованою інноваційною програмою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти». Учасниця шкільних, районних заходів. Щорічно проводжу показові уроки для вчителів школи, району. Приймала участь у розробці уроків до інноваційного проєкту. Другий набір упроваджую курс «Культура добросусідства». Даний проєкт дає змогу реалізувати соціальні компетентності учня. Розвивати їх навички у спілкуванні з дорослими, однолітками, людьми з особливими потребами, взаємодіяти з природою, пізнавати історію, культуру рідного краю, а також культуру і звичаї інших народів, які проживають на території України. Учасниця авторських доробок до посібника-журналу «Світ чекає крилатих» (науковий керівник Цимбалару А.Д. лист ДСЯО від 22.09.2020 №01/01-23/1115).
Тема дослідження: «Використання інтерактивних технологій в освітньому процесі». Вважаю, що впровадження нових освітніх технологій є передумовою активної пізнавальної діяльності учнів, нестандартною, цікавою, творчою роботою, що сприяє інтелектуальному розвитку школярів.
Мої успіхи – це успіхи моїх учнів. Із 40 учнів, що закінчили початкову школу, 27 успішно пройшли випробування до ліцею «Наукова зміна», інші стали учнями гімназії «Діалог» та ліцею «Інтелект». Я гордилась успіхами уже не «моїх» дітей. Призери математичного конкурсу «Кенгуру», конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, українознавчого конкурсу «Соняшник», природознавчого конкурсу «Колосок». Кожен із них – особистість, сильна мотивація до навчання давала відмінні результати в освітньому процесі.
Зараз працюю з малюками. Навчаючи молодших школярів, учуся сама. Відвідую онлайн-семінари, вебінари, форуми, воркшопи. Хочу крокувати в ногу з життям і бути кращою серед кращих.
Люблю проводити виховні заходи. Разом з батьками розробляли сценарії казок-мюзиклів, займали призові місця. Зробила підбірку показових уроків, виховних заходів. Планую розмістити на національній освітній платформі «Всеосвіта», де зареєстрована.
https://youtu.be/tJMo6pDyuH4

Kod

Хаброван Вероніка Миколаївна,
учителька початкових класів

Працюю з молодшими школярами 27 років. Другий набір працюю за інтегрованою інноваційною програмою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти». Переконана, що професіоналізм педагога і входження в інноваційний режим роботи неможливі без творчого визначення, в якому провідну роль відіграє налаштованість на самовдосконалення, самоосвіту, саморозвиток. Учасниця авторських доробок до посібника-журналу «Світ чекає крилатих» (науковий керівник Цимбалару А.Д. лист ДСЯО від 22.09.2020 № 01/01-23/1115). Була тренером-модератором дидактико-методичної сесії «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи» в м. Житомирі, де проводила семінари для вчителів.
Ніколи не зупинятись на досягнутому – це мій стиль роботи. Умію брати на себе відповідальність у виявленні і вирішенні важливих педагогічних проблем. Володію здатністю обігнати себе вчорашню, заглянути в майбутнє, відшукати нові творчі повороти і педагогічні знахідки. Впроваджую педагогічну технологію «створення ситуацію успіху». Перебуваю в постійному пошуку нових нестандартних форм організації навчання, інтерактивних, інноваційних технологій. У своїй роботі ставлю акцент на особистісно орієнтоване навчання, ігрові технології, розвиток критичного мислення, технології колективної взаємодії, різнорівневе навчання, навчання у співпраці з використанням проєктних та дослідницьких методів навчання.
Беру участь у семінарах, методичних об’єднаннях , підвищую досвід своєї роботи, а також ділюся власними доробками. Знайомлюся з новими тенденціями в галузі освіти та підвищую рівень своєї професійної кваліфікації за допомогою курсів на різних платформах.
Тема дослідження: «Формування успішної особистості школяра шляхом використання нових інноваційних технологій».
Підготовила підбірку показових уроків, виховних заходів. Планую розмістити на національній освітній платформі «Всеосвіта», де зареєстровані вчителі нашої школи.
https://youtu.be/MgOHJtku-JA

https://youtu.be/jCjqXsjhhZo

Kod

Чернюк Олександра Сергіївна
Учителька образотворчого мистецтва, трудового навчання

Працюю в школі І ступеня № 295 12 років. Зовсім маленькою привели мене батьки в цю школу в 1 клас…
Сьогодні я – вчителька – і це моє покликання. Найкраща подяка для мене – це розуміння того, що твоя праця не була даремною. Маю на увазі успіхи дітей та приємні емоції, отримані в процесі роботи. Намагаюсь зробити свої уроки радісним відкриттям прекрасного.
Часто замислююсь над питанням, яким має бути вчитель – той Вчитель з великої літери. Як учителька образотворчого мистецтва, володію графікою, живописом, ліпленням, візуалізацією архітектури, декоративно-прикладною творчістю. Ці види технік використовую на уроках та заняттях гуртка. Виставки дитячих робіт, виконаних у різних техніках, прикрашають кабінет і шкільні коридори.
Як учитель естетичного циклу, намагаюсь знаходити цікаві та сучасні форми самовдосконалення, навчання і розвитку здібностей, які породжують бажання опановувати нові технології, вчити дітей оволодівати певними вміннями і навичками. Досліджую тему: «Методика виконання декоративно-оформлювальних робіт у початковій школі»
Працюю за освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти НУШ – 1 та інноваційною програмою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти». Щорічно проводжу показові уроки як з образотворчого мистецтва, трудового навчання, так і інтегровані з українською мовою, музичним мистецтвом. Учасниця всіх показових заходів, які проводяться в закладі. Досвідом роботи ділюсь зі своїми колегами.
Моє педагогічне кредо: «Мистецтво – це можливість створити поруч ще один світ, тільки більш людяний» Д. Дідро
https://youtu.be/Ohwj3dQ1Z68


Зимова казка
https://youtu.be/My3AiHLbVVk

З Новим роком!
https://www.youtube.com/watch?v=vz88AIGcuSc

Kodhttps://youtu.be/hb8fJdVXfrAРезультати вибору електронних версій підручників для 4 класу

Електронні версії підручників

https://lib.imzo.gov.ua/konkurs-pdruchnikv/konkurs-pdruchnikv-dlya-4-klasu/

Kod

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію боулінгу

Kod

ЗАТВЕРДЖЕНО
педагогічною радою протокол №1 від 25.08.2020 року

Інструкція по організації освітнього процесу в умовах карантину
школи І ступеня № 295 Дарницького району м. Києва

1. День Знань для учнів 1 класів відбудеться на шкільному подвір’ї з 915 до 1000 . Учні 2-4 класів 1 вересня приходять на 815. Святкові заходи відбудуться в класних приміщеннях.
2. Освітній процес з 2 вересня розпочинається:
 для 1-х класів о 0900;
 для 2,3-х класів о 0830;
 для 4-х класів о 0815.
Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схеми руху. По всій школі ходити учням не дозволяється.
3. Вхід до школи батькам та іншим членам сімей заборонено.
4. Учнів школи зустрічає вчитель на шкільному подвір'ї у визначеному для класу місці.
5. При вході в клас учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
6. Під час перерв всі учні повинні ходити в масках. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні контейнери з табличкою призначення.
7. Вчителям та персоналу школи щоранку проводиться температурний скринінг.
8. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я вчителя при ранковій зустрічі.
9. Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомляється про це вчителю класу. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
10. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
11. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу (в зимовий період) та кабінету інформатики.
12. Групи продовженого дня будуть працювати з 2 вересня.
13. Харчування учнів організовується в шкільній їдальні згідно правил та графіка.
14. Школа забезпечує під час освітнього процесу дезінфекцію твердих поверхонь. Провітрювання здійснюється протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

оголошення

Використайте карантин із користю!
Любі друзі! Вимушені "канікули", у зв'язку з профілактикою розповсюдження коронавірусу. Отже, використайте цей час для розвитку та підняття імунітету!
Чим зайняти дитину в найближчі 3 тижні карантину:
- налалаштуйте дитину на щоденну самостійну роботу за завданнями вчителя, які надсилатимуться щодня
- гуляйте на свіжому повітрі у парках та лісових зонах, грайте в активні ігри разом з дітьми
- купіть нову цікаву книжку та спонукайте дитину щодня дізнаватися про пригоди її героїв
- заохочуйте вашого школяра до будь-якої творчості, заняття хоббі, спортом, прибирання, допомоги вам по дому
- готуйте йому корисні і смачні страви - розкажіть, як це важливо для міцного імунітету, тим більше відвідувати фастфуди, які люблять діти, в найближчий час не рекомендовано, і ми також не радимо не робити
- і, звичайно, привчіть у цей період постійно мити руки з милом протягом 20-30 секунд - нехай рахує різними мовами секунди і змиває одночасно бруд та віруси
І пам'ятайте: корабель не тоне, коли він у воді. Він тоне, коли вода в ньому. Не так важливо, що відбувається навколо нас. Важливо, що відбувається всередині нас.
Вірте в добро і у вас все буде добре!

Он-лайн ресурси для початкової школи

https://vseosvita.ua/library/on-lajn-resursi-dla-pocatkovoi-skoli-182912...

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxrPOOCiqOIMmbWtE9V7i9-cCHd9NM...

https://vesti.ua/strana/na-karantine-s-polzoj-50-poleznyh-sajtov-dlya-de...

https://learningapps.org/

.

Kod

Kod

.

Kod

Kod

.

Kod

.

Kod

.

Kod

.

Kod

.

Kod

Зустріч з письменниками

Kod

Шевченківські читання "У вінок Кобзареві"

Kod

Святковий концерт до 8 Березня

Kod

Відкритий урок-гра з англійської мови в 1-Б класі 14.02.2019

Kod

Відкритий урок-квест з математики в 1-Б класі 14.02.2019

Kod

Відкритий урок-гра з інформатики в 3-Б класі 05.02.2019

Kod

Відкритий урок з математики в 2-В класі 29.01.2019

Kod

Відкритий урок з української мови в 2-Б класі 29.01.2019

Kod

Педагогічний воркшоп
"Оновлення форм і методів організації освітнього процесу в початковій школі в умовах всеукраїнського експерименту"
12.12.2018

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Відповідно до Закону України від 18.12.2018 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)», Кодекс України про адміністративні порушення був доповнений ст. 1734 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу».

Типові ознаки булінгу такі:систематичність діяння;наявність сторін:кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі (за наявності); дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння психологічної та/або фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника та/або спричинення соціальної ізоляції. У разі доведення булінгу кривдник муситиме сплатити штраф від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (у 2018 році це від 850 до 1700) або виконувати громадські роботи протягом 20-40 годин. Якщо ж булінг вчиняється групою осіб або повторно впродовж року, то кривдник/и сплачуватимуть від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3400 грн) або виконуватиме/уть громадські роботи протягом 40-60 годин. Якщо булінг вчиняє неповнолітня (до 18 років) або малолітня (до 14 років) особа, то за неї платитимуть штраф і виконуватимуть громадські роботи батьки або особи, які їх замінюють.

Посвята в першокласники
16.11.2018

Kod

Усний журнал
"Герої не вмирають допоки пам'ять про них жива"
23.11.2018

Kod

Оновлене освітнє середовище

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Екскурсія до бібліотеки

Kod

Математичний КВК між 4-Б та 4-В класами

Kod

Годівнички для пташок своїми руками

Kod

Уроки плавання

Kod

Ярмарок до Дня захисника України

Kod

КВК в 1-А класі

Kod

Відкритий урок з математики, 2-В клас

Kod

Відкритий урок з інформатики, 4-Г клас

Kod

Квест "Сторінками улюблених казок", 2-В клас

Kod

Відкритий інтегрований урок інформатика та українська мова, 4-В клас

Kod

Перші класи

Kod

Осінь, природа, фантазія

Kod

Святковий концерт до Дня учителя

Kod

Вітання бійців ООС з Днем захисника України

Kod

Свято Першого дзвоника

Kod

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ
вул. Кошиця, 3б, 4, 4а, 7, 7а;
вул. Олійника, 3, 5, 7, 9, 11;
вул. Ахматової, 3
вул. Ревуцького, 20, 24/4, 30/1, 34, 34а, 36/2.

Kod

День вишиванки

Kod

День пам'яті та примирення

Kod

Національний музей історії України

Kod

Традиційно, 26 квітня, учні та вчителі нашої школи запускали в небо журавликів, зроблених власноруч

Kod

Саджаємо кущі лаванди

Kod

Kod

Kod

Kod

Кошти зібрані 5 квітня 2018 року
на благодійній ярмарці«Пасхальний кошик»
для бійців АТО
1-А 3110,00;1-Б 2313,00; 1-В 2665,00; 1-Г 1511,00; 1-Д 2536,00;
2-А 3401,00; 2-Б 4894,00; 2-В 3631,00;
3-А 1540,00; 3-Б 2282,00; 3-В 2613,00; 3-Г 2663,00;
4-А 2124,00; 4-Б 3924,00; 4-В 3100,00. Разом: 42307,00
Зібрані кошти будуть передані для поранених бійців АТО а Київський міський госпіталь

Вивчаємо правила дорожнього руху

Kod

Kod

Kod

На відкритих інтегрованих уроках:

Kod

Конкурс сніговиків

Kod

Він був учнем нашої школи...
Один з наймолодших гросмейстерів світу - Кирил Шевченко

Kod
детальніше http://www.rada.gov.ua/fsview/151367.html

Декада математики

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Кошти зібрані 13.10.2017 року
на благодійному ярмарку
«Велика подяка бійцям АТО» (разом: 44 668)
передані для поранених бійців АТО
в Київський міський госпіталь.

1-А 1450,
1-Б 2301,
1-В 4901,
1-Г 2545,
1-Д 1796,
2-А 3031,
2-Б 3551,
2-В 5100,
3-А 2899,
3-Б 1746,
3-В 2590,
3-Г 2238,
4-А 2418,
4-Б 4392,
4-В 3700

Kod

Kod

Kod

Декада української мови

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Осінь. Природа. Фантазія

Kod

Kod

Kod

Kod

Святковий концерт до Дня Вчителя

Kod

Kod

Перший дзвоник

Kod

Конкурс веснянок

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Казка 4-Б класу "Пан Коцький"

Kod

Kod

Театральний гурток «Сузір’я», ІІ місце в районному конкурсі

Kod

Шевченківські читання "У вінок Кобзареві"

Kod

Kod

Година пам'яті "Небесна сотня - цвіт країни"

Kod

Kod

Виховний захід в 1- Б класі "Умійте, діти, природу любити"

Kod

Kod

Урок пам'яті "Герої Крут - для нащадків взірець"

Kod

Kod

Соборна мати-Україна на всіх одна як оберіг

Kod

Kod

Екскурсія до музею Західного і східного мистецтва

Kod

Kod

Kod

Казка театрального гуртка "Попелюшка"

Kod

Свято Першокласника

Kod

Учні комп'ютерного гуртка вітають всіх з Новим роком

Kod

Kod

Kod

Kod

Казка в 3-Б "Кошик яблук"

Kod

Kod

Kod

Казка в 2-А класі "Овочевий бал"

Kod

Kod

Квест в 4-В класі "Подорожуємо Києвом"

Kod

Kod

Танцювальний колектив 2-Г класу приймав участь в районному конкурсі – фестивалю дитячої творчості
«Дарниця талантами славиться – 2016»,
присвячений 25-річчю незалежності України
(жанр: «Хореографічне мистецтво»).
Український народний танок «Гопак»
Керівник гуртка: Лишенко Катерина Олексіївна

Kod

Вітаємо
переможця ІІ районного етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з природознавства
серед учнів 4 класів
Касьянова Володимира, учня 4-В класу

Kod

Вітаємо
переможницю ІІ районного етапу
Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
серед учнів 4 класів ЗНЗ Дарницького району
Трекурову Анастасію, ученицю 4-Б класу

Kod

Відкритий урок з математики в 2-Г класі

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

Відкритий урок з математики в 3-В класі

Kod

Kod

екскурсія учнів 3-В класу до Дня визволення Києва

Kod

Kod

Kod

учні 3-В класу на екскурсії в музеї Київ в мініатюрах

Kod

презентація учнів комп'ютерного гуртка "160 років з дня народження І.Франка"

Kod

Акція 1-В класу "Підтримаємо пташок"
дякуємо батькам за виготовлені годівнички

Kod

Kod

Кошти зібрані на благодійному ярмарку
13 жовтня 2016 року до Дня захисника України
«Велика подяка бійцям АТО»
1-А 1794,00 грн;
1-Б 3003,00 грн;
1-В 3535,00 грн;
2-А 3494,00 грн;
2-Б 2030,00 грн;
2-В 1810,00 грн;
2-Г 2384,00 грн;
3-А 2070,00 грн;
3-Б 4038,80 грн;
3-В 2770,00 грн;
4-А 1590,00 грн;
4-Б 1687,00 грн;
4-В 2292,00 грн

урок мужності

Kod

козацькі забави

Kod

Kod

зустріч з працівниками Національної поліції

Kod

2-В на екскурсії в пожежній частині №24 Дарницького району

Kod

2-Г на екскурсії в пожежній частині №24 Дарницького району

Kod

Перший дзвоник

Kod

Kod

Останній дзвоник

Kod

Kod

Kod

Казка 1-Г класу

Kod

Казка театрального гуртка "Царівна жаба"

Kod

1-Б клас на екскурсії в пожежній частині

Kod

Казка 1-В класу "Муха - Цокотуха"

Kod

Казка 1-Б класу "Царівна Несміяна"

Kod

19 травня - Всесвітній день вишиванки

Kod

Великодній подарунок бійцям АТО (Київський міський госпіталь)

Kod

Kod

Kod

Kod

06.05 посіли ІІІ місце на районних змаганнях "Веселі старти" родина Шапчуків з 3-В класу

Kod

Kod

Kod

06.05 3-Б вітає 97 річного ветерана - Марію Афанасіївну з Днем пам'яті і примирення

Kod

06.05 бійці АТО на уроках Мужності

Kod

Kod

Kod

Kod

28.04. 2016 пройшов конкурс усного рахунку
Переможцями стали такі учні:
Серед перших класів:
1 місце: 1-А Михалюк Владислав
2 місце: 1-В Коханчук Гліб
3 місце: 1-Б Вінтоненко Владислав

Серед других класів:
1 місце: 2-Б Лаврентьєва Віталіна та 2-В Сабадоха Євгеній
2 місце: 2-В Лістунова Дар’я
3 місце: 2-А Барвицька Анна та 2-Б Кондратенко Ігнат

Серед третіх класів:
1 місце: 3-В Крижанівський Антон
2 місце: 3-Б Жигурський Іван та 3-В Касьянов Володимир
3 місце: 3-А Рижевський Марк

Серед четвертих класів:
1 місце: 4-А Ринка Андрій
2 місце: —
3 місце: 4-В Черненко Андрій

28.04. 2016 пройшов конкурс швидкочитання
Переможцями стали такі учні:
Серед перших класів:
1 місце: 1-Б Гоч Єлизавета
2 місце: 1-В Скуратовський Андрій
3 місце: 1-Г Мирончук Руслан та 1-А Фещенко Марія

Серед других класів:
1 місце: 2-А Грушанська Софія
2 місце: 2-В Лістунова Дар’я
3 місце: 2-Б Лук’янчук Іван

Серед третіх класів:
1 місце: 3-В Мусійченко Анжеліка
2 місце: 3-А Фісаревська Дар’я
3 місце: 3-Б Гейко Данило

Серед четвертих класів:
1 місце: 4-Б Собчук Богдана
2 місце: 4-В Білоконь Вероніка
3 місце: 4-А Латишева Валерія

26.04 відбулася акція "1000 журавликів" присвячена 30 річчю аварії на ЧАЕС

Kod

Kod

25.04 відбувся конкурс "Веснянок"

Kod

Kod

22.04 відбувся благодійний ярмарок «Пасхальний кошик» для бійців АТО.
Кошти зібрані на благодійному ярмаркові:
1-А - 2508,00; 2-А - 1410,00; 3-А - 1010,00; 4-А - 858,55
1-Б - 2523,75; 2-Б - 2194,00; 3-Б - 1915,80; 4-Б - 2058,35
1-В - 1530,00; 2-В - 2200,00; 3-В - 1474,00; 4-В - 2684,00
1-Г - 3170,00;

Kod

21.04 відбувся день ЦО

Kod

Kod

Kod

19.04 відбулась казка 1-А класу "Країна дитячих мрій"

Kod

20.04 відбулася зустріч учнів 2-Б класу з письменницею Зіркою Мензатюк

Kod

Kod

Kod

15.04 відбулося "Свято Букваря" для перших класів

Kod

Kod

Kod

15.04 відбувся майстер-клас "Великодні писанки"

Kod

Kod

14.04 відбувся КВК між учнями 3-В та 4-А класів на тему: "Люби книжку!"

Kod

Kod

Kod

12.04 відбулася акція в 3-Б класі "Читаю сам і раджу Вам!"

Kod

12.04 відбулась зустріч учнів 2-А, 2-Б, 4-Б, 3-Б з письменником Єсауловим Олексанром Юрієвичем

Kod

Kod

Kod

12.04 відбувся відкритий урок з читання в 1-Б класі на тему: "М.Пригара "Сварка", В.Сухомлинський "Народився братик"

Kod

Kod

08.04 відбувся відкритий урок з читання в 1-А на тему: В.Сухомлинський «Перестелимо постіль дідусеві», «А хто ж вам казку розповідає, бабусю»

Kod

Kod

Kod

05.04 учні 3-А класу в районній бібліотеці прослухали лекцію про життя та творчість М.Підгірянки

Kod

Kod

05.04 відбулася акція "Посади дерево на згадку про школу"

4-А
Kod

Kod

4-Б
Kod

Kod

4-В
Kod

Kod

30.03 Наша школа- учасник Проекту Партнерської Програми "Macmillan". Вчителі англійської мови взяли участь у щорічній "Macmillan Party". Для обміну досвідом були запрошені також педагоги з Польщі.

Kod

Kod

18.03 відбувся відкритий урок з основ здоров'я в 3-Б класі на тему: "Правила відпочинку на природі. Пожежа в лісі"

Kod

Kod

18.03 відбувся відкритий урок з хореографії в 2-В класі на тему: "Ритмічні вправ на розвиток гнучкості. Вивчення ходу крок з підскоком. Рухи естрадного танцю"

Kod

Kod

Kod

17.03 відбулися Веселі старти між учнями 2 класів

Kod

Kod

Kod

17.03 відбувся відкритий урок з основ здоров'я в 3-А класі на тему: "Поведінка біля залізничної колії. Залізничний переїзд. Вибір безпечних місць для ігор і розваг"

Kod

Kod

16.03 відбувся відкритий урок з основ здоров'я в 4-А класі на тему: "Безпека руху пішоходів. Практична робота: розпізнавання дорожніх знаків"

Kod

Kod

16.03 відбувся постановка казки "The Little Red Riding Hood" в 4-В класі

Kod

14.03 відбувся відкритий урок з фізкультури у 3-А класі на тему "Попадання м'яча в ціль"

Kod

Kod

11.03 відбулася казка-мюзикл 2-Б класу "Про Івасика Телесика"

Kod

11.03 відбувся відкритий захід у 3-Б класі на тему: "В гостях у Сонечка на галявині Здоров'я"

Kod

Kod

11.03 відбувся відкритий урок з основ здоров'я в 1-В класі на тему: "Я пасажир. Правила користування громадським транспортом"

Kod

10.03 відбувся конкурс віршів "Шевченківські читання"

Kod

Kod

Kod

10.03 відбувся відкритий урок з плавання в 3-Б класі на тему: "Поєднання рухів руками та ногами і дихання при плаванні кролем на спині та кролем на грудях"

Kod

Kod

Kod

10.03 відбувся відкритий урок з інформатики в 4-Б на тему: "Створення та форматування презентації "Мої поради по збереженню здоров'я". Надсилання її через e-mail вкладеним файлом"

Kod

Kod

04.09 відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Kod

Kod

Kod

03.03 відбувся конкурс декламації віршів під назвою "Poems out loud"

Kod

Свято англійського алфавіту "The ABC party" в перших класах

Kod

Kod

Kod

Kod

Kod

22.02 відбувся відкритий урок з англійської мови в 2-В класі на тему: "Seasons and weather"

Kod

18.02 відбувся відкритий урок з англійської мови в 3-А класі на тему: "Prepositions of place"

Kod

17.02 4-А клас відвідав Львівську шоколадну майстерню

Kod

Переможці Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

2-Б клас: Лаврентьєва Віталіна, Шмарська Поліна

Kod

2-В клас: Алексєєнко Ангелина, Лістунова Дарія

Kod

3-А клас: Гвоздик Мирослава, Мішура Анастасія, Орел Ян, Потіпака Софія, Нейолова Олена, Шульга Михайло, Артюшенко Ярослав, Захарова Анастасія, Цилюрик Дар'я

Kod

3-Б клас: Жигурський Іван,Гейко Данило, Верлес Софія

Kod

3-В клас: Касьянов Володимир, Кепканов Олександр, Росієць Тимофій, Золотарьов Євген, Мачковський Іван, Крижанівський Антон

Kod

4-Б клас: Макаровець Євгенія, Бондарєва Аліна, Гультай Станіслав

Kod

4-В клас: Малькова Марія, Дуб Вікторія, Федчик Карина, Черненко Андрій

Kod

Учні школи приймали участь в Міжнародній природничій грі "Геліантус".
Переможцями стали
2 класи: Кондратенко Ігнат - Диплом ІІ ступеня, Черненко Іван - Диплом ІІІ ступеня
3 класи: Гвоздик Мирослава - Диплом І ступеня, Мішура Анастасія - Диплом І ступеня, Попова Ангеліна - Диплом І ступеня, Пекна Дарина - Диплом ІІІ ступеня
4 класи: Кулага Владислав - Диплом І ступеня, Наливайко Аріна - Диплом І ступеня, Макаровець Євгенія - Диплом І ступеня, Бондарєва Аліна - Диплом ІІ ступеня, Євтушенко Максим - Диплом ІІ ступеня, Боціон Кіра - Диплом ІІ ступеня, Сова Данііл - Диплом ІІІ ступеня, Черненко Андрій - Диплом ІІІ ступеня, Репницька Дарія - Диплом ІІІ ступеня, Соболєва Анна - Диплом ІІІ ступеня

Kod

17.02.2016 відбувся відкритий урок англійської мови в 4-Б класі на тему: "Shopping. Places where we buy food"

Kod

15.02-21.02 Тиждень громадянського виховання. До Дня Героїв Небесної Сотні.Виховний захід Літературна композиція "Герої на вмирають"

Kod

08.02.2016-11.02.2016 Декада антиалкогольної, антинаркотичної, антитютюнової пропаганди. Година спілкування "Я ціную життя і здоров'я"

Kod

23.12.2015 учні 3-Б класу показали інсценізацію етноказки "Калита"

Kod

17.12.2015 відбулася вистава-мюзикл "Кицин дім" театрального гуртка школи.

Kod

16.12.2015 відбулося нагородження переможців конкурсу "Дарниця талантами славиться". Ми вітаємо ученицю 2-Б
класу Петренко Власту, яка зайняла ІІ місце в номінації "Вокальне мистецтво"

Kod

15.12.2015 святковий концерт до Дня Наума

Kod

10.12.2015 пройшла глобальна ініціатива #ГодинаКоду в рамках тижня комп’ютерних наук.
«Година Коду» є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180+ країнах світу.

Kod

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer